Bohemian Custom Bike 2019: informace a vstupné Hlavní obrázek k článku: Bohemian Custom Bike 2019: informace a vstupné

Již 15. ročník mezinárodní soutěžní výstavy motocyklových staveb a přestaveb se bude konat v termínu 12.-14. dubna 2019 na výstavišti PVA EXPO v pražských Letňanech. Bude součástí veletrhu Autoshow.

Indian Springfield Dark Horse: limitovaná edice Jack Daniel's Hlavní obrázek k článku: Indian Springfield Dark Horse: limitovaná edice Jack Daniel's

Americká firma Indian Motorcycle se spojila s customerskou firmou Klock Werks Kustom Cycles a společně vzdali hold vyhlášené palírně Jack Daniel Whiskey Distillery a jejich prémiové whiskey Single Barrel Select. Postaveno bude pouhých 177 kusů motocyklů.

Harley-Davidson startuje sezónu se slevou až 25 700 Kč Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson startuje sezónu se slevou až 25 700 Kč

Splňte si sen o motocyklu Harley-Davidson, odstartuje novou sezónu v tom nelepším stylu a ještě k tomu získejte zajímavý bonus.

Ducati Tour 2019 a Ducati Den v Mostě 12.6. Hlavní obrázek k článku: Ducati Tour 2019 a Ducati Den v Mostě 12.6.

Jubilejní 10. ročník seriálu testovacích dnů Ducati bude probíhat od konce dubna do začátku června vždy v sobotu. Na každé zastávce bude minimálně deset testovacích motocyklů od Scramblera po Panigale.

Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely Hlavní obrázek k článku: Honda Neo Sports Café Week 2019: přijďte vyzkoušet nové modely

Líbí se vám nová modelová řada nekapotovaných motocyklů Honda s označením CB? Rádi byste se na nich svezli? No proč ne, je tu pro vás připravená akce, kde si je budete všechny moci vyzkoušet.

Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky Hlavní obrázek k článku: Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky

Původně to byla jen touha, možná i trochu vlastenectví, mít doma unikátní historický motocykl značky Čechie-Böhmerland. Pak se však v hlavě jeho majitele, pana Petera Knoblocha zrodil nápad, že by se mohl pokusit o jeho znovuzrození a postavit si svůj vlastní stroj.

Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti

Americký výrobce vstupuje do nové kategorie motocyklů určených pro děti. Své zákazníky si chce vychovávat téměř od prvních jejich kroků. Do své nabídky zařadila dva modely EDRIVE 12 a EDRIVE 16.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama