Reklama

Benelli Leoncino 800 a Leoncino 800 Trail: nový scrambler Hlavní obrázek k článku: Benelli Leoncino 800 a Leoncino 800 Trail: nový scrambler

Po vstupu čínského investora Qianjiang Group je italská Benelli v posledních letech znatelně činná a každý rok pro své zákazníky přichází s novým modelem. Nejinak tomu bylo i letos, kde tentokrát potěší všechny fanoušky scramblerů. Jejich nejprodávanější model Lenocino totiž dostal silnějšího bráchu.

Bimota se spojila s Kawasaki: Tesi H2 Hlavní obrázek k článku: Bimota se spojila s Kawasaki: Tesi H2

Pár měsíců se o možném vstupu Kawasaki do Bimoty hovořilo, ale spíše to většina z nás brala jako spekulaci. Ovšem model Tesi H2 nás velmi rychle probral z letargie. Tohle asi nikdo z nás nečekal a už vůbec ne takový výjimečný a konstrukčně zajímavý stroj.

Aston Martin a Brough Superior: AMB 001 Hlavní obrázek k článku: Aston Martin a Brough Superior: AMB 001

Co může vzniknout jiného než luxusní veledílo, když se spojí dvě anglické značky, výrobce motocyklů Brough Superior a Aston Martin, z jejichž továrny vyjíždí jeden designový klenot za druhým? Jejich prvním, a zcela jistě ne posledním, počinem je jedinečný motocykl s označením AMB 001.

Triumph Tiger 900: novinka v pěti verzích Hlavní obrázek k článku: Triumph Tiger 900: novinka v pěti verzích

Tedy musíme konstatovat, že nám to v Triumphu ale vůbec neulehčují. Nejenom, že představili jejich novinku Tiger 900 se zcela novým motorem usazeným do nového rámu, ale umožnili nám výběr hned z pěti verzí a to je tedy pěkný oříšek. Jakou si zvolit, když bychom chtěli téměř všechny?

Giacomo Agostini otevírá své vlastní muzeum Hlavní obrázek k článku: Giacomo Agostini otevírá své vlastní muzeum

Patnáctinásobný mistr světa Giacomo Agostini před pár dny otevřel své vlastní mini muzeum v jeho rodném městě Bergamo v Itálii.

BMW představuje Big Boxer: nejvýkonnější dvouválec všech dob Hlavní obrázek k článku: BMW představuje Big Boxer: nejvýkonnější dvouválec všech dob

Nejvýkonnější motor BMW s protiběžnými písty všech dob s historickými kořeny a vysokým točivým momentem byl představen na květnové přehlídce elegance Concorso d’Eleganza Villa d’Este 2019. Tedy byl srdcem motocyklu BMW Concept R18 a tak trochu zůstal bez povšimnutí, ale přitom je to pořádný kalibr.

Honda CB4X: zábava sedm dní v týdnu Hlavní obrázek k článku: Honda CB4X: zábava sedm dní v týdnu

Je snad již téměř tradicí, že Honda každý rok představí zajímavý koncept. Ten letošní vznikl v italském designovém studiu pod vedením Valerie Aiella a nese podtitul „zábava sedm dní v týdnu“. Má to být motocykl, který v sobě spojuje vlastnosti cestovních a sportovních motocyklů.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama