Honda MSX125 Grom: minibike s novým motorem Hlavní obrázek k článku: Honda MSX125 Grom: minibike s novým motorem

Celosvětově oblíbený minibike od značky Honda vstupuje do roku 2021 s novým názvem MSX125 Grom. Konstruktéři jej vybavili demontovatelnou kapotáží která rozšiřuje možnosti dalších úprav a přizpůsobení. Nový je také motork, který disponuje výkonem 7,2 kW.

Ducati Multistrada V4: nový motor V4 Granturismo Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada V4: nový motor V4 Granturismo

Už víme, že nám 4.listopadu odhalí Ducati novou Multistradu V4, už víme, že bude vybavena předním a zadním radarem a dnes vám rovněž můžeme představit zcela nový motor, který byl vyvinut přímo pro potřeby tohoto cestovního motocyklu. Dostal výstižné jméno Granturismo.

Aprilia RS 660: nová éra supersportů Hlavní obrázek k článku: Aprilia RS 660: nová éra supersportů

Pro svou premiéru supersportu RS 660 si Aprilia nemohla vybrat lépe. Kalifornský okruh Laguna Seca patří mezi nejkrásnější závodní okruhy na světě, jeho typickou dvojitou zatáčku s prudkým klesáním, Corkscrew, milují snad všichni fanoušci sportovních motocyklů. Za její řídítka usedl Australan, Rennie Scaysbrook, držitel rekordu z Pikes Peak.

Honda Forza 750: komfortní maxiskútr Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 750: komfortní maxiskútr

Do kategorie maxiskútrů právě přijela nová Honda Forza 750 a konkurence už se může začít třást strachy, protože tenhle sportovně cestovní stroj japonského výrobce se rozhodně nenechá zahanbit.

Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda Hlavní obrázek k článku: Test KTM 890 Duke R: nezkrotný vévoda

Je to uličník v každém směru! Už když Duka vidíte, těšíte se, jak ho pošlete do prvního vinglu. No a co teprve, když se sen stane realitou? Pak zjistíte, že vůbec nepotřebujete silnou motorku, protože 890 Duke R s jeho skvěle naladěným podvozkem, nízkou hmotností a divokou povahou, vám naservíruje takové množství emotivních zážitků, o kterých se vám ani nesnilo.

KTM 890 Adventure R a Rally: dvouválcové dobrodružství Hlavní obrázek k článku: KTM 890 Adventure R a Rally: dvouválcové dobrodružství

Do světa cestovních endur vyjíždí další novinka ze stáje oranžových a to rovnou ve dvou verzích, 890 Adventure R a limitovaná edice Rally. Poháněná dvouválcovým motorem, s větším výkonem a točivým momentem, to je jednoznačná záruka velkého množství emocí, adrenalinu a zábavy.

Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2020: MotoGP, WSBK a ostatní

Jako tradičně vám předkládáme kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2020, nýbrž také WorldSBK, CEV-Repsol (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC, IDM a ostatních závodních seriálů, které jsou pro vás zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama