Reklama

Test Yamaha Tracer 700 GT: o kufrech bez kufrů Hlavní obrázek k článku: Test Yamaha Tracer 700 GT: o kufrech bez kufrů

Čekala mě cesta přes celou Českou republiku a co může být lepšího, než ji absolvovat s cestovním motocyklem, navíc vybaveným bočními kufry. Žádné starosti, jen si nabalíte co potřebujete a můžete jet. Zkrátka pohodička, kterou by si přál každý cestovatel. Jenomže, to by v tom byl čert, aby se tu neobjevilo nějaké to „ale“....

Bullit Hero 50: jednoválcový scrambler Hlavní obrázek k článku: Bullit Hero 50: jednoválcový scrambler

Ve stylu šedesátých let se nese novinka od belgické Bullit Motorcycles. Musí se nechat, že má svůj styl, který je decentní, ale přitom tak trochu rebelský. Možná tomu napomáhá jeho minimalistický design s dominantním obutím, rovné sedlo a koncovka výfuku směřující směrem vzhůru.

Jak vybrat to nejvýhodnější povinné ručení? Hlavní obrázek k článku: Jak vybrat to nejvýhodnější povinné ručení?

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla. Bez něj byste na silnici neměli vůbec jezdit. Mnoho lidí toto pojištění ale vnímá spíše jako povinné zlo a nad jeho výběrem příliš nepřemýšlí. To je ale chyba, která se nemusí vyplatit.

Top 5 nekapotovaných motocyklů sezóny 2019 Hlavní obrázek k článku: Top 5 nekapotovaných motocyklů sezóny 2019

Snad každý výrobce má ve své nabídce nějaký ten nekapotovaný motocykl, někdo ve sportovním stylu, někdo raději retro. My jsme se podívali na letošní „naháče“ a tady je našich top 5. Viděli byste to jinak?

Dunlop Geomax MX53: motokrosové pneumatiky Hlavní obrázek k článku: Dunlop Geomax MX53: motokrosové pneumatiky

Nový model Geomax MX53 v nabídce Dunlopu nahrazuje předchozí generaci motokrosových pneumatik MX52 určenou pro pevní terén. MX53 však jezdcům nabízejí vyšší výkonnost na širší škále různých povrchů. V širokém portfoliu pneumatik Geomax se nacházejí mezi MX71 určenými do „extra tvrdého“ terénu a velmi všestrannými MX33.

Kawasaki Ninja 650 2020: v novém designu Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Ninja 650 2020: v novém designu

Kawasaki vyjede do příští sezóny s Ninjou 650 v novém, modernějším kabátě. Nebudu daleko od pravdy, když řeknu, že s tímhle dvouválcovým modelem se Japoncům povedl dobrý tah, nabídli světu zábavný motocykl se sportovními ambicemi a k tomu ještě za rozumnou cenu. Není se čemu divit, že se stal zejména u mladších jezdců, oblíbeným strojem.

Test Ducati Diavel 1260 S: jízda s ďáblem Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Diavel 1260 S: jízda s ďáblem

Málokterý motocykl působí tak rozporuplně jako Diavel od Ducati. Není to ani cruiser, ani naháč ani sportovní stroj, je tak nějak od všeho trochu. Jako když pekli pejsek s kočičkou dort. Jenomže na rozdíl od jejich dortu, je tahle sladkost náramně podařená a jakmile jej ochutnáte, nenecháte na talíři ani drobek.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama