Reklama

BMW Motorrad Concept 9cento: dobrodružné emoce Hlavní obrázek k článku: BMW Motorrad Concept 9cento: dobrodružné emoce

Na letošní přehlídce elegance Concorso d’Eleganza Villa d’Este BMW Group ukáže, jak by mohl vypadat vzrušující sportovně cestovní motocykl budoucnosti. BMW Motorrad Concept 9cento v sobě spojuje emoce s výkonností a dobrodružnou povahou motocyklu třídy Adventure.

Test Harley-Davidson Fat Boy 2018: ocelový muž Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Fat Boy 2018: ocelový muž

Majestátní motocykl, legendární ikona americké značky je zpět, a to v ještě působivějším provedením s novým motorem Big Twin Milwaukee-Eight. Saténové chromované prvky, plná kola s robustními pneumatikami a hutný chraplák, tohle je nekorunovaný král mezi cruisery.

HJC přilba Příšerky s.r.o.: jednooké Monstrum Hlavní obrázek k článku: HJC přilba Příšerky s.r.o.: jednooké Monstrum

Mike Wazowski, jednooká příšerka z dílny disneyovského studia Pixar, dostala příležitost ozdobit model přilby HJC RPHA 11. Za nás je to jedna z top přileb, které kdy HJC představilo.

Yamaha si patentovala tříkolku V-Max Hlavní obrázek k článku: Yamaha si patentovala tříkolku V-Max

Zdá se, že si Yamaha našla novou zálibu v tříkolových motocyklech. Po loňské novince Niken, si nechala na patentovém úřadě zapsat další kousek, tentokrát postavený na základu legendárního V-Maxe.

Harley-Davidson Bucherer Blue Edition: nejdražší motocykl na světě Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson Bucherer Blue Edition: nejdražší motocykl na světě

Tenhle Harley bude asi jednou z nejdražších staveb na světě. Customeři na něm dělali více než 2500 hodin a odhadová cena krasavce se jménem Bucherer je přibližně 40 milionů korun.

Engina: Indian v těle café raceru Hlavní obrázek k článku: Engina: Indian v těle café raceru

Všude, kde se Engina objeví, vzbuzuje velké emoce, získává jedno ocenění za druhým a přitom je to vlastně jenom přestavěný Indian na café racer, který si nechal postavit německý prodejce Louis ke svému 80. výročí. Jak je to možné?

Test Honda GL1800 Gold Wing 2018: už to není pouze mužskou záležitostí Hlavní obrázek k článku: Test Honda GL1800 Gold Wing 2018: už to není pouze mužskou záležitostí

Spatřit ženu řídící japonský koráb Honda Gold Wing bylo téměř raritou. Letošní nový model by to však mohl změnit. Ještě nikdy se mi nejezdilo s Golďasem tak lehce a hravě, jako nyní.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama