Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky Hlavní obrázek k článku: Čechie-Böhmerland: znovuzrození prvorepublikové značky

Původně to byla jen touha, možná i trochu vlastenectví, mít doma unikátní historický motocykl značky Čechie-Böhmerland. Pak se však v hlavě jeho majitele, pana Petera Knoblocha zrodil nápad, že by se mohl pokusit o jeho znovuzrození a postavit si svůj vlastní stroj.

Zero SR/F: cestovní elektromotocykl Hlavní obrázek k článku: Zero SR/F: cestovní elektromotocykl

Před pár dny představila americká firma Zero Motorcycles nový elektromotocykl Zero SR/F s dojezdem až 260 kilometrů na plně nabitou baterii. Nabízí vám výkon 111 koní a maximální kroutící moment 190 Nm.

Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson má v nabídce elektromotocykly pro děti

Americký výrobce vstupuje do nové kategorie motocyklů určených pro děti. Své zákazníky si chce vychovávat téměř od prvních jejich kroků. Do své nabídky zařadila dva modely EDRIVE 12 a EDRIVE 16.

Motocyklem roku 2019 je BMW R 1250 GS Hlavní obrázek k článku: Motocyklem roku 2019 je BMW R 1250 GS

Absolutním vítězem ankety Motocykl roku 2019 se stala novinka bavorského výrobce BMW R 1250 GS, čímž jasně potvrdila stále rostoucí oblibu cestovních endur u motorkářů.

Harley-Davidson Electra Glide Standard 2019 Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson Electra Glide Standard 2019

Nový model Electra Glide Standard je postaven na základech osvědčeného mastodontu Electra Glide a rovněž i s ním máte zaručen jedinečný zážitek z cestování v pohodlném sedle a za mohutným větrným štítem. Motocykl je poháněn motorem Milwaukee-Eight 107.

Motosalon 2019: fotogalerie z Prahy Hlavní obrázek k článku: Motosalon 2019: fotogalerie z Prahy

Pokud ještě stále přemýšlíte, jestli se jít podívat na veletrh motocyklů a čtyřkolek Motosalon 2019 v pražských Letňanech, máme tu pro usnadnění vašeho rozhodování fotoreportáž přímo z výstaviště.

Seat Minimó: koncept městské čtyřkolky Hlavní obrázek k článku: Seat Minimó: koncept městské čtyřkolky

Takhle se podle Seatu jednou bude jezdit ve městech. Minimó je novým koncepčním vozem španělské stáje, je kombinací motocyklu s elektrickým autem, tedy vlastně kombinací jejich nejlepších vlastností, komfort, bezpečná jízda, malá půdorysná plocha a čistý provoz.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama