Reklama

Test Husqvarna Vitpilen 401: Amorův Bílý šíp Hlavní obrázek k článku: Test Husqvarna Vitpilen 401: Amorův Bílý šíp

Městský designový doplněk, který ohromí téměř každého kolemjdoucího. Bílá barva, neokoukané novodobé tvary, sportovní posaz za řídítky, není se vůbec čemu divit, že tahle malá Husqvarna oslovuje hlavně mladé jezdce, držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Jarda Šíma slaví prvních 100 tisíc kilometrů v sedle Hondy Africa Twin Hlavní obrázek k článku: Jarda  íma slaví prvních 100 tisíc kilometrů v sedle Hondy Africa Twin

Motocyklový novinář, dobrodruh a cestovatel Jarda Šíma opět pokořil další metu. Se svojí Hondou CRF 1000 L Africa Twin oslavil 100 000 km najetých v rekordním čase necelých 18 měsíců.

Harley-Davidson představuje stylovou letní kolekci 1903 Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson představuje stylovou letní kolekci 1903

Se startem letošního léta představuje Harley-Davidson svoji novou letní kolekci 1903. Kolekce odkazující ke slavným počátkům značky se vyznačuje moderním pojetím, ale i vintage prvky, propracovaností do nejmenších detailů a samozřejmě nápaditými tematickými potisky v duchu silných strojů a motorů.

Vespa Primavera slaví 50.let, pojďte si ji půjčit na víkend ZDARMA Hlavní obrázek k článku: Vespa Primavera slaví 50.let, pojďte si ji půjčit na víkend ZDARMA

Vespa Primavera slaví kulaté výročí 50 let, to je řádný důvod k oslavě. Společnost Faber Moto s.r.o zve všechny milovníky italských skútrů a zároveň ty, kteří se jimi chtějí stát, k akci „VESPA NA VÍKEND“.

Vydražte si závodní Ducati Panigale V4 S v barvách Doviziosa nebo Abrahama Hlavní obrázek k článku: Vydražte si závodní Ducati Panigale V4 S v barvách Doviziosa nebo Abrahama

Už tuto sobotu začne prostřednictvím aukčního portálu eBay prodej dvanácti unikátních motocyklů Ducati Panigale V4 S, z nichž každý bude mít závodní konfiguraci a bude v individuálních barvách slavných jezdců, kteří mají tu čest, vodit tyto stroje v závodu „Race of Champions“.

Ducati Scrambler: DS koncept od Alex Earle Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler: DS koncept od Alex Earle

Tohle je Scrambler přesně jak má být! Scrambler, se kterým byste mohli zažít ten opravdový off-road a navíc vypadá naprosto dokonale, takže kamkoliv byste s ním přijeli, okamžitě by byl středem zájmu. U mě je to láska na první pohled.

Test Harley-Davidson Breakout 2018: dokonalý krasavec Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Breakout 2018: dokonalý krasavec

Breakout vás pokaždé okouzlí dokonalým vzhledem, svalnatými proporcemi a jakmile usednete za jeho řídítka, zjistíte, že stejně dokonalé jsou i jeho jízdní vlastnosti. Hledáte-li špičkový motocykl, jste na správné stopě.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama