Reklama

Aprilia Tuono V4 2021: s aerodynamickými křidélky Hlavní obrázek k článku: Aprilia Tuono V4 2021: s aerodynamickými křidélky

Nekapotovaný motocykl Tuono V4 se dočkal hlavně kosmetických úprav, kde bude pro stabilnější jízdu vybaven aerodynamickými křidélky. Dostalo se mu také pár modernějších vymožeností ať už technických nebo elektronických. Pohonnou jednotkou bude stejný motor, jako u minulé generace.

Honda Forza 350: svižná a komfortní Hlavní obrázek k článku: Honda Forza 350: svižná a komfortní

Vyšší zdvihový objem motoru u středně velkého sportovního skútru Honda Forza 350 zajistil tomuto motocyklu nejen vyšší maximální rychlost, ale také lepší akceleraci. Novinka je vybavena elektrickým štítem s o 40 mm větším rozsahem nastavení a většina z majitelů bezpochyby ocení i USB nabíječku.

BMW R18: Spirit of Passion od Kingston Custom Hlavní obrázek k článku: BMW R18: Spirit of Passion od Kingston Custom

Dirk Oehlerking je srdcem a duší customerské dílny Kingston Custom, která je spíše známá svými extrémními úpravami. Do rukou se jim dostal motocykl BMW R18, kterému však vtiskli u nich zcela nečekaný jemný vzhled s poetickým názvem Spirit of Passion.

Harley-Davidson: novinky pro rok 2021 Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson: novinky pro rok 2021

Americký výrobce Harley-Davidson představil pro rok 2021 několik novinek, tedy spíše úprav několika modelů, abychom byli přesní. Mezi ty hlavní patří Street Bob 114, cruiser Fat Boy 114 a tři populární performance-baggery: Street Glide Special, Road Glide Special a Road King Special. Harley-Davidson svým zákazníkům nabídne i čtyři super-prémiové touringové modely od týmu Custom Vehicle Operations.

KTM 890 Duke: silnější a hbitější Hlavní obrázek k článku: KTM 890 Duke: silnější a hbitější

Bylo jen otázkou času, kdy se na trhu objeví poslední model oranžových, který ještě nemá motor o zdvihovém objemu 890 ccm. Konečně se i nekapotovaný „Vévoda“ dočkal a vy se tak můžete těšit na žhavých 115 koní s maximálním točivým momentem 92 Newtonmetrů.

Test Harley-Davidson Road Glide Limited: americký cestovatel Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Road Glide Limited: americký cestovatel

Mezi dospělými cestovními motocykly má americký Harlej již desítky let své želízko v ohni díky luxusnímu modelu Glide. Asi nejschopnějším provedením tohoto druhu je testovaný model s dvouokou maskou.

Test Vespa Primavera S 125: sexy stylovka Hlavní obrázek k článku: Test Vespa Primavera S 125: sexy stylovka

Říkejte si co chcete, ale tahle červená Vespa má zkrátka šmrnc, o to víc, když za její řídítka usedne žena. Primavera je vyloženě městský skútr, tam patří a tady je její revír, ve kterém se obratně pohybuje jako lasička. Majitelé ocení, nejen ikonický stylový vzhled, ale také jak lehce se vede a jak snadno se s ní manipuluje.


Login Přihlásit Registrace ›