Reklama

BMW Motorrad Vision DC Roadster: elektrický boxer Hlavní obrázek k článku: BMW Motorrad Vision DC Roadster: elektrický boxer

Po více než 90 let byl dvouválcový motor boxer klíčovou součástí identity motocyklů BMW Motorrad, ať již z hlediska technologického nebo vizuálního. Ale v době, kdy BMW Group intenzivně směřuje k elektrifikaci, vyvstává otázka, jak by mohl motocykl BMW vypadat, kdyby byl poháněn elektřinou?

Dainese Smart Jacket: airbagová vesta Hlavní obrázek k článku: Dainese Smart Jacket: airbagová vesta

Italská značka před pár dny představila svoji novinku Smart Jacket, která by se velmi rychle mohla stát jedním z nejprodávanějších ochranných doplňků pro motorkáře. Nabízí se jak v pánském, tak v dámském střihu a můžete ji vozit jen tak samotnou na tričku, nebo pod bundou.

Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4 Hlavní obrázek k článku: Ducati potvrdila nový model Streetfighter V4

Již tento víkend Ducati poprvé představí světu nový prototyp modelu Streetfighter s motorem V4 a to na slavném závodu Pikes Peak v americkém Coloradu. Oficiálně by se měl dostat do prodeje již na jaře příštího roku.

Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím Hlavní obrázek k článku: Test KTM 790 Adventure a Adventure R: vzhůru za dobrodružstvím

V KTM vypustili do světa cestovní enduro, které má zábavný živelný motor s hladkým chodem, úzké štíhlé tvary s vynikající obratností, přesným vedením a s výborným odpružením. Já jsem se do něj během prvního testu absolutně zamilovala, je totiž přesně tím strojem, který jsem si už dávno vysnila.

Dvanáct tváří Hondy CB1000R Hlavní obrázek k článku: Dvanáct tváří Hondy CB1000R

Dvanáct individuálně upravených provedení modelu Honda CB1000R se představilo na osmém ročníku festivalu Wheels & Waves ve francouzském městě Biarritz. Jsou oslavou 50. výročí existence řadových čtyřválců, kterou v roce 1969 zahájil model CB750.

Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem Hlavní obrázek k článku: Test Moto Guzzi V9 Bobber Sport: na víkend s bobrem

K testu V9 Bobber Sport od Moto Guzzi jsem si tentokrát přizval svého kamaráda, který o pořízení motocyklu tohoto typu přemýšlí. Jeho test i celkový pohled na Bobbera je vtipně podaný, že jsme vás o něj zkrátka nemohli připravit.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama