Reklama

Ducati Monster 1200 25° Anniversario: výroční edice Hlavní obrázek k článku: Ducati Monster 1200 25° Anniversario: výroční edice

Kdysi patřil mezi nejprodávanější motocykly italského výrobce a svoji oblibu má u zákazníků stále. Není se čemu divit. Monster, svalnatý stroj, který si po prvním ujetém kilometru zamiluje snad každý.

Plán Harley-Davidson: uspěje s Adventure motocyklem? Hlavní obrázek k článku: Plán Harley-Davidson: uspěje s Adventure motocyklem?

Značka Harley-Davidson oznámila před pár dny podrobnější informace o svém růstu s názvem „Plán Harley-Davidson“ do roku 2022, kterým osloví další zákazníky po celém světě a umožní jim zažít nádherný pocit z jízdy na motocyklu.

Fotogalerie MotoGP Brno 2018 Hlavní obrázek k článku: Fotogalerie MotoGP Brno 2018

Závěrečným ohlédnutím za letošním vrcholem motocyklové sezóny z pohledu českého diváka, tedy za Monster Energy Grand Prix České republiky, je fotogalerie od Josefa Faita, za kterou mu samozřejmě děkujeme.

Dovizioso a Lorenzo za volantem závodního vozu CUPRA TCR Hlavní obrázek k článku: Dovizioso a Lorenzo za volantem závodního vozu CUPRA TCR

Známe je na motocyklech a projíždět zatáčky s koleny na asfaltu. Ať na dvou, nebo na čtyřech kolech, Andrea Dovizioso a Jorge Lorenzo, jezdci týmu Ducati Corse v MotoGP a tváře značky CUPRA, jsou motorističtí nadšenci. Bez váhání proto přijali výzvu vyměnit na den své motocykly Ducati za závodní vůz CUPRA.

Test Husqvarna Vitpilen 401: Amorův Bílý šíp Hlavní obrázek k článku: Test Husqvarna Vitpilen 401: Amorův Bílý šíp

Městský designový doplněk, který ohromí téměř každého kolemjdoucího. Bílá barva, neokoukané novodobé tvary, sportovní posaz za řídítky, není se vůbec čemu divit, že tahle malá Husqvarna oslovuje hlavně mladé jezdce, držitele řidičského oprávnění skupiny A2.

Ducati Scrambler: DS koncept od Alex Earle Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler: DS koncept od Alex Earle

Tohle je Scrambler přesně jak má být! Scrambler, se kterým byste mohli zažít ten opravdový off-road a navíc vypadá naprosto dokonale, takže kamkoliv byste s ním přijeli, okamžitě by byl středem zájmu. U mě je to láska na první pohled.

Test Harley-Davidson Breakout 2018: dokonalý krasavec Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Breakout 2018: dokonalý krasavec

Breakout vás pokaždé okouzlí dokonalým vzhledem, svalnatými proporcemi a jakmile usednete za jeho řídítka, zjistíte, že stejně dokonalé jsou i jeho jízdní vlastnosti. Hledáte-li špičkový motocykl, jste na správné stopě.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama