Reklama

BMW R 1250 GS a R 1250 RT: boxer nové generace Hlavní obrázek k článku: BMW R 1250 GS a R 1250 RT: boxer nové generace

BMW Motorrad se vytasilo s prvním letošním trumfem, před pár dny oficiálně představilo nové modely R 1250 GS a R 1250 RT , které mají vylepšený motor boxer, který je nejen výkonnější a silnější, ale také, zejména v nízkých otáčkách, mnohem kultivovanější a mají prý naprosto dokonalý zvuk.

Od října 2018 STK na motocykl jednou za čtyři roky Hlavní obrázek k článku: Od října 2018 STK na motocykl jednou za čtyři roky

Nově schválená novela zákonu o provozu na pozemních komunikací by měla od 1. října 2018 přinést zásadní změnu při kontrole motocyklu. Na „technickou“ bychom měli jezdit jednou za čtyři roky.

Vespa Elettrica: výroba zahájena, v prosinci jde do prodeje Hlavní obrázek k článku: Vespa Elettrica: výroba zahájena, v prosinci jde do prodeje

Piaggio Group zahájilo začátkem září výrobu elektrického skútru Vespa Elettrica. Dlouho očekávaná elektrická verze nejslavnějšího a nejpopulárnějšího skútru na světě bude vyráběna v závodě Pontedera v provincii Pisa.

9. ročník Honda Fest 2018: reportáž z Krkonoš Hlavní obrázek k článku: 9. ročník Honda Fest 2018: reportáž z Krkonoš

Neznám nikoho, kdo by se těšil na konec prázdnin tak jako já. Pět dní v sedle motocyklu po krásných silnicích, s perfektní partou lidí a s dokonalým programem na každý den, to je tradiční akce Honda Fest. Letos se přesunul do horského letoviska pod Čertovou horou, do Harrachova.

Triumph Scrambler 1200: oficiální představení už v říjnu Hlavní obrázek k článku: Triumph Scrambler 1200: oficiální představení už v říjnu

Už 24. října 2018 se dočkáme oficiálního představení nového Triumphu Scrambler 1200, který bude poháněn paralelním dvouválcem. Angličani vám nabídnou osvědčený „scrambler“ recept, retro vzhled, drátěná kola obutá na enduro pneumatikách a delší zdvihy, anebo přece jenom budou v něčem jiní?

BMW G310 RR: první neoficiální fotografie Hlavní obrázek k článku: BMW G310 RR: první neoficiální fotografie

BMW Motorrad se netají tím, že se chystá představit devět nových motocyklů, jedním z nich by mohl být malý supersport G310RR. Na fotografiích je zachycen stroj, který byl představen v Japonsku na akci BMW Motorrad Days.

Test Honda CRF1000L Africa Twin 2018: parťák na cesty Hlavní obrázek k článku: Test Honda CRF1000L Africa Twin 2018: parťák na cesty

Honda Africa Twin je na trhu více než dva roky a její raketový boom překvapil i samotného výrobce. Kladné ohlasy majitelů, kterým se dostala do rukou už vloni, však způsobily to, že poptávka po nových motocyklech značně převyšuje kapacitu výrobní linky. Je vážně tak dobrá, nebo je to jenom skvělý marketingový tah Hondy?

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama