Reklama

Podzimní akce Husqvarna: s nákupem Vitpilena a Svarpilena získáš speciální dárek Hlavní obrázek k článku: Podzimní akce Husqvarna: s nákupem Vitpilena a Svarpilena získáš speciální dárek

Při koupi nových modelů Vitpilen a Svartpilen získáte poukaz na nákup originálního oblečení a doplňků Husqvarna. Vylaďte se k vašemu motocyklu a tvořte dokonalý pár. Sdílejte svůj příběh na sociálních médiích.

Kawasaki Z125 a Ninja 125 2019: modely pro začátečníky Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Z125 a Ninja 125 2019: modely pro začátečníky

Kawasaki už dopředu prozradila, že se můžeme těšit na maloobjemové motocykly Ninja 125 a Z125, které nám oficiálně představí na veletrhu Intermot v Kolíně nad Rýnem.

BMW R 1250 GS a R 1250 RT: boxer nové generace Hlavní obrázek k článku: BMW R 1250 GS a R 1250 RT: boxer nové generace

BMW Motorrad se vytasilo s prvním letošním trumfem, před pár dny oficiálně představilo nové modely R 1250 GS a R 1250 RT , které mají vylepšený motor boxer, který je nejen výkonnější a silnější, ale také, zejména v nízkých otáčkách, mnohem kultivovanější a mají prý naprosto dokonalý zvuk.

Od října 2018 STK na motocykl jednou za čtyři roky Hlavní obrázek k článku: Od října 2018 STK na motocykl jednou za čtyři roky

Nově schválená novela zákonu o provozu na pozemních komunikací by měla od 1. října 2018 přinést zásadní změnu při kontrole motocyklu. Na „technickou“ bychom měli jezdit jednou za čtyři roky.

Vespa Elettrica: výroba zahájena, v prosinci jde do prodeje Hlavní obrázek k článku: Vespa Elettrica: výroba zahájena, v prosinci jde do prodeje

Piaggio Group zahájilo začátkem září výrobu elektrického skútru Vespa Elettrica. Dlouho očekávaná elektrická verze nejslavnějšího a nejpopulárnějšího skútru na světě bude vyráběna v závodě Pontedera v provincii Pisa.

9. ročník Honda Fest 2018: reportáž z Krkonoš Hlavní obrázek k článku: 9. ročník Honda Fest 2018: reportáž z Krkonoš

Neznám nikoho, kdo by se těšil na konec prázdnin tak jako já. Pět dní v sedle motocyklu po krásných silnicích, s perfektní partou lidí a s dokonalým programem na každý den, to je tradiční akce Honda Fest. Letos se přesunul do horského letoviska pod Čertovou horou, do Harrachova.

Test Honda CRF1000L Africa Twin 2018: parťák na cesty Hlavní obrázek k článku: Test Honda CRF1000L Africa Twin 2018: parťák na cesty

Honda Africa Twin je na trhu více než dva roky a její raketový boom překvapil i samotného výrobce. Kladné ohlasy majitelů, kterým se dostala do rukou už vloni, však způsobily to, že poptávka po nových motocyklech značně převyšuje kapacitu výrobní linky. Je vážně tak dobrá, nebo je to jenom skvělý marketingový tah Hondy?

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama