Reklama

Test Kemp Mauterndorf: alpské zázemí pro motorkáře Hlavní obrázek k článku: Test Kemp Mauterndorf: alpské zázemí pro motorkáře

Taury nabízí nespočet atraktivních silniček, kde můžete prohánět svůj motocykl a užívat si rychlých i táhlých zatáček. Večer však toužíte po příjemném odpočinku s možností usušení promoklých věcí a když vám k tomu nabídnou i wellness se saunovým světem zdarma, kdo by odolal. Máme pro vás tip na sympatický kemp poblíž města Mauterndorf.

Ethec: elektrický motocykl s pohonem obou kol Hlavní obrázek k článku: Ethec: elektrický motocykl s pohonem obou kol

Věřili byste, že tahle na první pohled atraktivní kráska, je dílem studentů? Elektrický motocykl Ethec je školním projektem několika studentů ze švýcarské univerzity v Curychu.

Prázdninová Praha ožije legendárními stroji Harley-Davidson Hlavní obrázek k článku: Prázdninová Praha ožije legendárními stroji Harley-Davidson

Už za dva týdny na vás čeká oslava 115 let americké značky Harley-Davidson. Očekává se příjezd více než 60 tisíc motorkářů ze 71 zemí světa a výstaviště v Holešovicích bude jejich zázemím. Tady na vás čeká jedinečný program, který si nesmíte nechat ujít.

Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu

V továrně v Mandello se opět činili a před pár dny představili limitovanou edici Moto Guzzi V7 III s jednoduchým názvem Limited. Hlavní myšlenkou bylo zachovat moderní design, který ozvláštnili chromovými prvky, kde jednoznačný prim hraje palivová nádrž.

Test Honda GL 1800 Gold Wing DCT Tour: S goldwingem mezi goldwingáře Hlavní obrázek k článku: Test Honda GL 1800 Gold Wing DCT Tour: S goldwingem mezi goldwingáře

Na úplně nový Gold Wing čekali jeho příznivci dlouhých osmnáct let. Proto jsme i my rádi otestovali vínovočerného japonského cestovního krále v jedné stopě v kombinaci s automatickou převodovkou DCT a vydali se s ním na letošní první mezinárodní sraz těchto motocyklů v Belgii.

MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: s automatickou spojkou Hlavní obrázek k článku: MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: s automatickou spojkou

Opravdu jsme se nepřepsali, MV Agusta představila svůj cestovní motocykl Turismo Veloce s novou spojkou SCS neboli Smart Clutch System, což bychom mohli přeložit jako „chytrá spojka“. Tento model nazvala Lusso a to v italštině znamená luxus.

Test Aprilia Tuono V4 1100 RR 2018: nekonečné emoce Hlavní obrázek k článku: Test Aprilia Tuono V4 1100 RR 2018: nekonečné emoce

Aprilia Tuono V4 1100 už má mezi motorkáři zvučné jméno. Tuňák během pár let ušel pořádný kus cesty a popravdě, letos je stále neporazitelný. V podstatě se jen čeká, kdy někdo vymyslí něco ostřejšího, co by jej mohlo sesadit z pomyslného trůnu.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama