Kawasaki Ninja ZX-10 R SE 2018: s vylepšeným podvozkem Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Ninja ZX-10 R SE 2018: s vylepšeným podvozkem

Kawasaki si u svého supersportovního motocyklu ZX-10R připravila několik vylepšení a tak se můžete těšit, že do nové sezóny vyjedete s elektronicky stavitelným podvozkem, na jehož vývoji spolupracovala s firmou Showa.

Ducati Multistrada 1260 S Pikes Peak: adrenalin v zatáčkách Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada 1260 S Pikes Peak: adrenalin v zatáčkách

Legendární závod se 156 zatáčkami a převýšením 1440 metrů na horu Pikes Peak stojí za netradičním jménem nejvyšší řady Multistrady. A také její jedinečný tříbarevný design, který nenechá jen tak někoho chladným.

MadBoxer s motorem ze Subaru WRX Hlavní obrázek k článku: MadBoxer s motorem ze Subaru WRX

Když Marcel van Hooijdonk z Nového Zélandu uviděl koncept motocyklu, který bude poháněný 2,5 litrovým motorem ze Subaru WRX, nikdy by neřekl, že jej dokáže změnit ve skutečnost. Stačil však jeden jediný dotaz jeho kamaráda, jestli by to svedl vyrobit a jeho odpověď vám ani nemusíme říkat.

Chystá KTM nové 690 Enduro a Supermoto? Hlavní obrázek k článku: Chystá KTM nové 690 Enduro a Supermoto?

Ti z vás, kteří trpíte na velké jednoválce a jen těžce jste nesli odchod 690 Endura R a 690 SMC R z nabídky KTM, vy byste mohli začít jásat. Už to tak vypadá, že se chystá jejich nástupce.

Moto Morini Milano: pocta legendě Hlavní obrázek k článku:  Moto Morini Milano: pocta legendě

Italská značka Moto Morini se opět přihlásila o slovo. S novinkou Milano navrací do života jejich slavné čtyřtaktní vidlicové dvouválce ze sedmdesátých let minulého století.

KTM 520 od Hazan Motorworks: s motorem přeplňovaným kompresorem Hlavní obrázek k článku: KTM 520 od Hazan Motorworks: s motorem přeplňovaným kompresorem

Customer Max Hazan vytáhl ze svého kouzelnického klobouku další trumf, přeplňovanou KTM 520. Vážně, neděláme si legraci, motor je opravdu přeplňovaný kompresorem. Chtěli totiž postavit motocykl, který bude atraktivní a nebudete se s ním během jízdy nudit.

Indian Super Scout s turbem: made in Sweden Hlavní obrázek k článku: Indian Super Scout s turbem: made in Sweden

Anders Lundgren a Lasse Sudberg z customerské dílny Fullhouse Garage Shop stojí za zajímavou přestavbou americké ikony Indian Scout. Ačkoliv to vypadá jako motocykl z roku 1920, jeho jízdní vlastnosti by vás velmi rychle vyvedly z omylu.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama