Triumph Street Scrambler 2019: dobrodružný Angličan Hlavní obrázek k článku: Triumph Street Scrambler 2019: dobrodružný Angličan

Triumph opět vytáhl z rukávu jeden hodně povedený trumf a to v podání novinky Street Scrambler 2019. Kromě toho, že je poháněný výkonnějším motorem, vybavený lepšími Brzdami, tak také velmi dobře vypadá. Klidně můžeme říct, že vypadá skvěle!

Tucano Urbano: oblečení do chladného počasí Hlavní obrázek k článku: Tucano Urbano: oblečení do chladného počasí

Jízdu na skútru si můžete se správným vybavením užívat téměř po celý rok. Na trh přichází s kolekcí stylového oblečení a dalších doplňků do chladného počasí italská značka Tucano Urbano.

Kawasaki Ninja ZX-6R 2019: silniční supersport Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Ninja ZX-6R 2019: silniční supersport

Litrové supersporty tak nějak odsouvají slabší stroje do pozadí a přitom právě s nimi, je mnohdy více zábavy než s těmi silnějšími. Potřebujete víc citu, víc se spojit s motocyklem, možná ani tolik netoužíte po okruhovém ježdění, ale spíš si vychutnávat jízdu po silnici a pro ty z vás, kdo to tak mají, Kawasaki znovuzrodila legendární 636ku.

Ducati Multistrada 1260 Enduro: zábava mimo silnice Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada 1260 Enduro: zábava mimo silnice

Tak trochu očekávané, ale stejně příjemně překvapivé je oficiální představení verze Enduro u loňské novinky Multistrada 1260. Zapracovalo se tu hlavně na elektronickém podvozku Skyhook, ale sympatie si získaly i dvě barevná provedení.

Suzuki GSX-R 1000 2019: rychlořazení standardem Hlavní obrázek k článku: Suzuki GSX-R 1000 2019: rychlořazení standardem

Suzuki do příští sezóny pár změn na svém motocyklu provedla, ale spíše se jedná o kosmetické zásahy. Najdeme tam však pár zajímavých doplňků, jako je obousměrné rychlořazení nebo nové bačkory od značky Bridgestone.

Intermot 2018: motocyklové novinky Hlavní obrázek k článku: Intermot 2018: motocyklové novinky

Podzimní motocyklový veletrh v Kolíně nad Rýnem přinesl mnoho zajímavých novinek. My vám přinášíme jejich přehled, který budeme postupně doplňovat.

Test Ducati Panigale V4: peklo na zemi Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Panigale V4: peklo na zemi

Homologovat na trh téměř závodní speciál třídy MotoGP, to se loni podařilo italské Ducati. Je to šílený stroj, ale podle mne asi nejlepší motocykl značky vůbec.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama