Harley-Davidson LiveWire 2019: známe cenu i dojezd na plnou baterii Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson LiveWire 2019: známe cenu i dojezd na plnou baterii

Harley-Davidson zveřejnil kompletní technické údaje, specifikaci konektivity a také prodejní cenu u jejich prvního elektrického motocyklu LiveWire. Do prodeje se dostane ve druhé polovině letošního roku.

MV Agusta Brutale 800 a F3 675 pro majitele řidičského oprávnění A2 Hlavní obrázek k článku: MV Agusta Brutale 800 a F3 675 pro majitele řidičského oprávnění A2

Je vám čerstvých osmnáct, získali jste řidičské oprávnění pro skupinu A2 a zamilovali jste se do tvarů italských sportovních strojů MV Agusta? Ještě do nedávna jste si mohli nechat zajít chuť, ale už nemusíte. Dva krasavci vám budou k dispozici s omezeným výkonem 35 kW.

Test BMW K 1600 B: šestiválcová pohoda Hlavní obrázek k článku: Test BMW K 1600 B: šestiválcová pohoda

Firma BMW je po celém světě dostatečně známa výrobou těch nejlepších luxusních kabrioletů. O tom, že něco podobného dokáže i v jedné stopě nás přesvědčil motocykl označený K 1600 B, který se veze na módní vlně bagger stylu.

Kalendář motocyklových závodů 2019 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů 2019

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních motocyklových závodů (včetně testů), a to nejen mistrovství světa MotoGP 2019, nýbrž také WorldSBK, CEV (MSJ, ME), Road Racingu, Alpe Adria, EWC a ostatních, které jsou pro každého fanouška zajímavé.

Molot od Chak Motors: jednostopé Lamborghini Hlavní obrázek k článku: Molot od Chak Motors: jednostopé Lamborghini

Lamborghini Aventador, tak přesně tohle auto se mi okamžitě vybavilo, když jsem poprvé spatřila fotografii motocyklu Molot od Chak Motors. Ostré lomené tvary, nadčasový design a sportovní charisma. Je ta podoba čistě náhodná?

Celkové prodeje motocyklů v roce 2018: osmiprocentní nárůst Hlavní obrázek k článku: Celkové prodeje motocyklů v roce 2018: osmiprocentní nárůst

Český trh je co do počtu prodaných motocyklů vždy bez větších překvapení. Za loňský rok však statisticky vyrostl o docela významné číslo.

Test Ducati Multistrada 1260 S: až na kraj světa Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Multistrada 1260 S: až na kraj světa

Štíhlejší proporce, ale stále jedinečný design, který se snad ani nemůže okoukat, to je nová Multistrada 1260. Pokud si k tomu ještě přidáte vynikající jízdní vlastnosti, máte tu špičkové cestovní enduro, se kterým projedete celý svět křížem krážem a nikdy nebudete mít dost.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama
Reklama