Reklama

BMW Roadshow 2018: přijďte si vyzkoušet novinky Hlavní obrázek k článku: BMW Roadshow 2018: přijďte si vyzkoušet novinky

BMW Motorrad Česká republika na duben připravilo rozsáhlou roadshow se zastávkami v devíti českých městech. Účastníci akce si budou moct vyzkoušet jízdní vlastnosti více jak desítky nejnovějších modelů, které představují to nejlepší ze současného světa motocyklů.

Propagujte 115. výročí Harley-Davidson a získejte lákavé ceny Hlavní obrázek k článku: Propagujte 115. výročí Harley-Davidson a získejte lákavé ceny

Při příležitosti oslav 115. výročí založení značky Harley-Davidson připravili pořadatelé pro všechny příznivce legendárních motocyklů unikátní výzvu, díky které navíc mohou vyhrát zajímavé ceny.

Quadro Qooder: čtyřkolový skútr Hlavní obrázek k článku: Quadro Qooder: čtyřkolový skútr

Qooder vám asi nic neříká, ale pokud bychom vám řekli Quadro4, asi byste už věděli, že je to čtyřkolový skútr. Švýcarská firma Quadro se jej rozhodla pojmenovat jinak, aby jej odlišili od tříkolové verze.

Bandit9 L Concept: unikátní vzhled Hlavní obrázek k článku: Bandit9 L Concept: unikátní vzhled

Možná nějak takto budou vypadat motocykly budoucnosti, budou vyráběny z pevných, ale zároveň lehkých kompozitních materiálů, budou vybaveny těmi nejnovějšími technickými komponenty, poháněny alternativními pohonnými systémy a jednoznačně budou zajímavě vypadat.

CFMoto V.02-NK Concept: čínská KTM Hlavní obrázek k článku: CFMoto V.02-NK Concept: čínská KTM

Sportovní nekapotovaný motocykl s prapodivným názvem má s KTM kromě motoru LC8 společné i designové studio Kiska Design, které stojí za jeho vzhledem a uznejte sami, že některé detaily vám mohou oranžové stroje připomínat.

BMW Motorrad Dny 2018: 22.-24.6. Velké Karlovice Hlavní obrázek k článku: BMW Motorrad Dny 2018: 22.-24.6. Velké Karlovice

Každý fanoušek motorek BMW by si měl do svého diáře zaznamenat termín 22. – 24. června 2018, kdy české zastoupení pořádá ve Velkých Karlovicích BMW MOTORRAD DNY ČESKÁ REPUBLIKA 2018.

Test Honda CMX500 Rebel: malý cruiser Hlavní obrázek k článku: Test Honda CMX500 Rebel: malý cruiser

Americká mašina ve stáji japonského výrobce, tak bychom mohli charakterizovat malého cruisera Rebel, kterého má Honda ve své nabídce. Navíc to není vůbec špatná nabídka pro začínající jezdce, neboť k jeho řízení vám bude stačit řidičské oprávnění skupiny A2. A svezení to není vůbec špatné.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama