Reklama

SCILIF Sunfiber: aktivní reflexní motovesta Hlavní obrázek k článku: SCILIF Sunfiber: aktivní reflexní motovesta

Brouzdám se brněnským veletrhem s karavany a natrefila jsem na stánek, který byl bez osvětlení, ale přesto byl vidět už od poloviny haly. Lidé ve stánku totiž byli oblečeni do speciálních reflexních vest nebo kšírů, které zářili nebo blikali a i kdybyste stokrát chtěli, minout jste je nemohli.

Honda CB4 Interceptor: s větrnou turbínou Hlavní obrázek k článku: Honda CB4 Interceptor: s větrnou turbínou

Začíná to být tradicí, že Honda každý rok ne veletrhu EICMA představí koncept nového motocyklu. Ačkoliv CB4 Interceptor až tak úplně nový není, ale drží se nové linie a stylu Neo Sports Café.

BMW K1600 Grand America: exkluzivní cestování Hlavní obrázek k článku: BMW K1600 Grand America: exkluzivní cestování

BMW K 1600 Grand America je speciálně navržený model pro komfortní cestování, kombinuje v sobě výjimečné výkony šestiválcového motoru s exkluzivní výbavou, která dělá cestování na dlouhou vzdálenost pohodlným a zároveň jedinečným zážitkem ve stylu amerických dálničních křižníků, a to jak při jízdě sólo, tak se spolujezdcem.

Kawasaki Z900RS: návrat legendy Z1 Hlavní obrázek k článku: Kawasaki Z900RS: návrat legendy Z1

Nikdo nikdy prvnímu modelu Kawasaki Z1 neřekl jinak než Zed. Poprvé jej představili v roce 1972, tehdy to byl motocykl, který byl revoluční a během pár měsíců se stal jedním z nejúspěšnějších strojů japonského výrobce. Novinka Z900RS je poctou svému zakladateli řady Z.

Mya VR46: speciál pro Valentina Rossiho Hlavní obrázek k článku: Mya VR46: speciál pro Valentina Rossiho

Jmenovat se Valentino Rossi neznamená jenom devět titulů mistra svět, miliony fanoušků po celém světě, ale také třeba to, že vám někdo jenom tak, protože vás má rád, postaví flat trackový speciál jako dárek.

Aprilia RSV4 RF a Factory Works s aerodynamickými křidélky Hlavní obrázek k článku: Aprilia RSV4 RF a Factory Works s aerodynamickými křidélky

Pro ty z vás, kteří rádi jezdíte na okruhu, není potřeba modelovou řadu RSV4 vůbec představovat. Aprilia se díky ní snaží svým zákazníkům co nejvíce zpřístupnit ty nejvyspělejší technologie, které jsou vyvíjeny pro závodní motocykly.

Test BMW R nineT Pure: čistá zábava Hlavní obrázek k článku: Test BMW R nineT Pure: čistá zábava

Nejlevnější model z nabídky roadsterů od BMW nabídne stejnou porci zábavy jako dražší stroje. Výrobce srazil cenu lehce nad 300 tisíc korun a my se mohli svézt a přesvědčit se, že jde stále o plnohodnotné R NineT.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama