Reklama

Bridgestone Battlax Racing R11: jízda na plný plyn Hlavní obrázek k článku: Bridgestone Battlax Racing R11: jízda na plný plyn

Novou závodní pneumatiku s drážkovaným dezénem Battlax Racing R11 představil Bridgestone ve Španělsku na proslulé závodní trati Monteblanco. Pneumatika poskytne jezdcům na supersportovních motocyklech potřebnou jistotu k vylepšování svých časů na kolo při jízdě na okruhu.

Yamaha MOTOROiD: motocykl jako domácí mazlíček Hlavní obrázek k článku: Yamaha MOTOROiD: motocykl jako domácí mazlíček

Společnost Yamaha se chystá na tokijském autosalonu Motor Show představit v premiéře několik zajímavých technologií, na kterých v současné době pracuje. Jednou z nich bude i motocykl s umělou inteligencí, MOTOROiD.

Honda slaví! Vyrobila již 100 milionů motocyklů řady Super Cub Hlavní obrázek k článku: Honda slaví! Vyrobila již 100 milionů motocyklů řady Super Cub

Společnost Honda Motor Co.oznámila, že celková celosvětová výroba motocyklů řady Super Cub dosáhla milníku 100 milionů kusů, a v závodě Kumamoto v Japonsku, kde se vyrábí to společně řádně oslavili.

Test Harley-Davidson Road Glide Special: cesťák s novým srdcem Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Road Glide Special: cesťák s novým srdcem

Americký výrobce letos vybavil originálně kapotovanou Road Glide Special úplně novým přímovstřikovým dvouválcem. Fialově lakovaný motocykl jsme si vzali na test už začátkem léta, jízda na něm mi však opravdu utkvěla v paměti a popravdě musím uznat, že se pro mě jedná o jeden z nejpovedenějších motocyklů letošní sezony.

Yamaha MWC-4: koncept jednomístného čtyřkolového vozidla Hlavní obrázek k článku: Yamaha MWC-4: koncept jednomístného čtyřkolového vozidla

Zajímavý koncept čtyřkolového vozidla se chystá na Motor Show v Tokiu představit Yamaha, která o něm zároveň prohlašuje, že je to díky jeho úzkému rozvoru „poloviční mobilita“. No, co tím chtěli říct nevíme, ale nápad je to zajímavý.

Jak zabezpečit motocykl přes zimu Hlavní obrázek k článku: Jak zabezpečit motocykl přes zimu

Nevlídné podzimní počasí je tady a motorkáři si dávají zimní pauzu. Zazimované stroje však lákají nenechavce, kteří jen za loňský rok napáchali krádežemi motorek škodu ve výši téměř 16 milionů korun. Jak svůj stroj nejen přes zimu co nejlépe zabezpečit.

Test Ducati Monster 797: mrštná příšerka Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Monster 797: mrštná příšerka

Ducati Monster 797 je jasným příkladem, že i „příšera“ dokáže být krásnou. Pokud k tomu ještě navíc přidáte vzduchem chlazený motor s uhlazeným chodem a perfektně vyladěný podvozek, rázem tu před vámi stojí malá italská princezna.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama