Reklama

Ducati XDiavel S 2018: Iceberg White Hlavní obrázek k článku: Ducati XDiavel S 2018: Iceberg White

Myslela jsem si, že Ducati XDiavel je v černé barvě naprosto dokonalý. Tedy do té doby, než jsem jej spatřila v bílé barvě Iceberg White. Pánové prominou, ale tohle je dokonalý cruiser pro ženu.

Yamaha R1: supersport slaví 20. narozeniny Hlavní obrázek k článku: Yamaha R1: supersport slaví 20. narozeniny

V tomto týdnu přesně před dvaceti lety obletěly svět fotografie nového superbiku Yamaha R1. Můžeme bez obav tvrdit, že to byl revoluční model, který ani po dvaceti letech neztratil špetku svého kouzla a klidně by si to mohl na závodní trati rozdat i s některými současnými supersporty.

Honda Gold Wing GL 1800 a F6B 1800 2018: uniklé fotografie Hlavní obrázek k článku: Honda Gold Wing GL 1800 a F6B 1800 2018: uniklé fotografie

Nevím, kde to Holanďané vzali, ale díky nim si můžete prohlédnout nový Honda Gold Wing GL 1800 a bagger F6B 1800. Zaručeně bude stejně pohodlný jako jeho předchůdci, nebo možná ještě víc. Jen nevím, jestli se mi líbí víc ta klasika nebo spíš ten bagger?

Benelli 302R 2018: Tornádo v novém Hlavní obrázek k článku: Benelli 302R 2018: Tornádo v novém

Před dvěma lety představila na výstavě EICMA italská Benelli svůj motocykl Tornado 302, který sklidil velké sympatie. Novinka 302R zřejmě bude její faceliftovaná verze.

Test BMW R nineT Racer: závislost na café raceru Hlavní obrázek k článku: Test BMW R nineT Racer: závislost na café raceru

Upozornění pro čtenáře, tahle mašina je silně návyková! Tohle totiž není obyčejný café racer, tohle je směs emocí, síly a neskutečné krásy, poháněný pořádným kusem železa. Vypadá extrémně nepohodlně, ale v jeho případě zdání klame. Až na něm uletíte, ano, doslova uletíte prvních sto kilometrů, zjistíte, že je absolutně bezchybný a že jej musíte mít.

Test Honda X-ADV DCT: skútr endurista Hlavní obrázek k článku: Test Honda X-ADV DCT: skútr endurista

Už jste někdy viděli skútr, se kterým byste mohli rejdit po městě a až vás to přestane bavit, tak to s ním střihnout nejkratší polní cestou domů? Honda našla díru na trhu a vrhla se do ní po hlavě se strojem X-ADV. Je to ještě skútr nebo spíše cestovní enduro?

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama