Reklama

Aprilia Shiver 900 2018: s pokročilou kontrolou trakce Hlavní obrázek k článku: Aprilia Shiver 900 2018: s pokročilou kontrolou trakce

Před deseti lety byl poprvé představen motocykl s názvem Shiver. Pro továrnu Aprilia to byl navíc zlomový model, neboť byl jako vůbec první v historii firmy, vybaven elektronickým plynem.

Yamaha WR450F a WR250F EnduroGP: limitovaná edice Hlavní obrázek k článku: Yamaha WR450F a WR250F EnduroGP: limitovaná edice

V srpnu 2017 představí společnost Yamaha dva enduro modely v limitované edici, které doplní současnou řadu závodních off-roadových motocyklů. Speciálně zkonstruované modely pro soutěže enduro se inspirují továrním strojem týmu Outsiders Yamaha Official Enduro Team.

Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro: pro ty, komu je enduro málo off-road Hlavní obrázek k článku: Ducati Multistrada 1200 Enduro Pro: pro ty, komu je enduro málo off-road

Ducati představila novinku Multistrada 1200 Enduro Pro, která je stavěná ještě více do terénu než základní Enduro. A navíc, je to jedna z mála Ducatek, která není představena v typicky červené barvě, ale v kombinaci béžové s černou.

Harley-Davidson oslaví své 115. výročí v Praze Hlavní obrázek k článku: Harley-Davidson oslaví své 115. výročí v Praze

Již v příštím roce oslaví motocyklová ikona Harley-Davidson své 115. výročí založení a hlavním dějištěm oslav se stane Praha. Oslavy se uskuteční v termínu 5. až 8. července 2018 a během pouhých čtyř dní čeká na naše hlavní město přes 100 000 návštěvníků.

Ducati Scrambler v nové verzi Mach 2.0 a Full Throttle Hlavní obrázek k článku: Ducati Scrambler v nové verzi Mach 2.0 a Full Throttle

Samostatná modelová řada Scrambler italské Ducati je pěkně nažhavená. Svoji už tak dost velkou rodinu rozšíří o další dva modely. Přivítejme do ní Mach 2.0 a Full Throttle.

Aprilia Dorsoduro 900 2018: cestovní supermoto Hlavní obrázek k článku: Aprilia Dorsoduro 900 2018: cestovní supermoto

Italská Aprilia konečně oficiálně představila svoji novinku Dorsoduro 900. Říká o ni, že je to nejzábavnější stroj, který v sobě kombinuje ty nejlepší vlastnosti sportovního motocyklu a supermotardu.

MV Agusta RVS#1: exkluzivní model z jiné dimenze Hlavní obrázek k článku: MV Agusta RVS#1: exkluzivní model z jiné dimenze

Není pochyb o tom, že MV Agusta jde se svými modely jinou cestou než ostatní výrobci. Pro vyvíjení zcela výjimečných motocyklů dokonce založila nové oddělení, které nazvala Reparto Veicoli Speciali. Jejich první dílo s označením RVS#1 bylo nedávno odhaleno a nedá se popsat jinak než, že je dokonalé.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama