Reklama

ARCH Method143: cruiser co nechce být cruiserem Hlavní obrázek k článku: ARCH Method143: cruiser co nechce být cruiserem

ARCH Motorcycle je známý stavbou atraktivních cruiserů, o svojí novince Method143 však prohlašuje, že to žádný cruiser není, ale je to roadster. Atraktivitě tohoto stroje přidá i šasí z uhlíkových vláken MonoCell, které se stavělo stejnou technologií jako monokoky vozů Formule 1.

Výbava pro motorkáře od BMW Motorrad: novinky 2018 Hlavní obrázek k článku: Výbava pro motorkáře od BMW Motorrad: novinky 2018

BMW Motorrad si pro příští rok připravilo novou kolekci plnou funkčních produktů, které jsou vhodné do každého počasí a splňují veškeré potřeby jezdců. Pro výrobu se používají vysoce kvalitní materiály, jsou pečivě zpracování a nejdůležitější je pro ně vaše bezpečnost, používají proto produkty vycházející z nejmodernějších technologií.

Yamaha Ténéré 700 World Raid: zatím stále prototypem Hlavní obrázek k článku: Yamaha Ténéré 700 World Raid: zatím stále prototypem

Model Ténéré patřil v sedmdesátých letech k jednomu z velmi oblíbených strojů. Však to byla také Yamaha, která se odvážila jako jeden z prvních výrobců představit robustní motocykl, se kterým se budete moci smět odvážit i do náročnějších terénů. Otázkou však zůstává, kdy už se konečně objeví nový model?

Dunlop SportSmart TT: na okruh i na silnici Hlavní obrázek k článku: Dunlop SportSmart TT: na okruh i na silnici

Dunlop představuje již čtvrtou hypersportovní pneumatiku v průběhu posledních deseti měsíců. Využívá zde technologii, která jim přinesla vítězství v Mistrovství světa Endurance. SportSmart TT je první pneumatika použitelná jak na silnici, tak na závodní trati.

Norton 650: dvouválcový scrambler Hlavní obrázek k článku: Norton 650: dvouválcový scrambler

Nortonu už chybí jen malý krok k tomu, aby nám představil nový motocykl. Tentokrát by se mělo jednat o o nekapotovaný dvouválec o obsahu 650 ccm, vzhledem spíše retro roadster laděný do stylu scrambler.

KTM 790 Adventure R Prototype: lehčí enduro Hlavní obrázek k článku: KTM 790 Adventure R Prototype: lehčí enduro

Oranžoví moc dobře vědí, kde mají ještě mezery a museli by být slepí, kdyby si nevšimli, jak roste obliba středně velkých Adventure motocyklů. Sice nás ještě nechají nejméně rok čekat, ale už nás alespoň navnadili svým prototypem 790 Adventure R.

Test Harley-Davidson Fat Bob 2018: jednoduše nejlepší Harley Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Fat Bob 2018: jednoduše nejlepší Harley

Novinka od Harley-Davidson sice svým vzhledem neoslní většinu motorkářů, ale bude vám stačit pár kilometrů a dostane se vám pod kůži jako žádný jiný cruiser.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama