Reklama

Ethec: elektrický motocykl s pohonem obou kol Hlavní obrázek k článku: Ethec: elektrický motocykl s pohonem obou kol

Věřili byste, že tahle na první pohled atraktivní kráska, je dílem studentů? Elektrický motocykl Ethec je školním projektem několika studentů ze švýcarské univerzity v Curychu.

Prázdninová Praha ožije legendárními stroji Harley-Davidson Hlavní obrázek k článku: Prázdninová Praha ožije legendárními stroji Harley-Davidson

Už za dva týdny na vás čeká oslava 115 let americké značky Harley-Davidson. Očekává se příjezd více než 60 tisíc motorkářů ze 71 zemí světa a výstaviště v Holešovicích bude jejich zázemím. Tady na vás čeká jedinečný program, který si nesmíte nechat ujít.

Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu Hlavní obrázek k článku: Moto Guzzi V7 III Limited: v zářivém chromu

V továrně v Mandello se opět činili a před pár dny představili limitovanou edici Moto Guzzi V7 III s jednoduchým názvem Limited. Hlavní myšlenkou bylo zachovat moderní design, který ozvláštnili chromovými prvky, kde jednoznačný prim hraje palivová nádrž.

Nejrychlejší jezdec světa na písku Hlavní obrázek k článku: Nejrychlejší jezdec světa na písku

Na motorce se dají stanovovat rychlostní rekordy téměř ve všem, co vás napadne. Ať už je to jízda po zadním kole, nebo po předním. Máme tu nejrychlejší ženu světa, ale i muže. Tak proč bychom nemohli mít i nejrychlejšího jezdce na písku?

Test Honda GL 1800 Gold Wing DCT Tour: S goldwingem mezi goldwingáře Hlavní obrázek k článku: Test Honda GL 1800 Gold Wing DCT Tour: S goldwingem mezi goldwingáře

Na úplně nový Gold Wing čekali jeho příznivci dlouhých osmnáct let. Proto jsme i my rádi otestovali vínovočerného japonského cestovního krále v jedné stopě v kombinaci s automatickou převodovkou DCT a vydali se s ním na letošní první mezinárodní sraz těchto motocyklů v Belgii.

MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: s automatickou spojkou Hlavní obrázek k článku: MV Agusta Turismo Veloce 800 Lusso SCS: s automatickou spojkou

Opravdu jsme se nepřepsali, MV Agusta představila svůj cestovní motocykl Turismo Veloce s novou spojkou SCS neboli Smart Clutch System, což bychom mohli přeložit jako „chytrá spojka“. Tento model nazvala Lusso a to v italštině znamená luxus.

Test Aprilia Tuono V4 1100 RR 2018: nekonečné emoce Hlavní obrázek k článku: Test Aprilia Tuono V4 1100 RR 2018: nekonečné emoce

Aprilia Tuono V4 1100 už má mezi motorkáři zvučné jméno. Tuňák během pár let ušel pořádný kus cesty a popravdě, letos je stále neporazitelný. V podstatě se jen čeká, kdy někdo vymyslí něco ostřejšího, co by jej mohlo sesadit z pomyslného trůnu.

Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018 Hlavní obrázek k článku: Kalendář motocyklových závodů sezóny 2018

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů mistrovství světa sezóny 2018, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako správní fanoušci motocyklových silničních závodů určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama