Reklama

Test Harley-Davidson Road Glide Special: cesťák s novým srdcem Hlavní obrázek k článku: Test Harley-Davidson Road Glide Special: cesťák s novým srdcem

Americký výrobce letos vybavil originálně kapotovanou Road Glide Special úplně novým přímovstřikovým dvouválcem. Fialově lakovaný motocykl jsme si vzali na test už začátkem léta, jízda na něm mi však opravdu utkvěla v paměti a popravdě musím uznat, že se pro mě jedná o jeden z nejpovedenějších motocyklů letošní sezony.

Yamaha MWC-4: koncept jednomístného čtyřkolového vozidla Hlavní obrázek k článku: Yamaha MWC-4: koncept jednomístného čtyřkolového vozidla

Zajímavý koncept čtyřkolového vozidla se chystá na Motor Show v Tokiu představit Yamaha, která o něm zároveň prohlašuje, že je to díky jeho úzkému rozvoru „poloviční mobilita“. No, co tím chtěli říct nevíme, ale nápad je to zajímavý.

Honda Neo Sports Café: bude to CB1000R? Hlavní obrázek k článku: Honda Neo Sports Café: bude to CB1000R?

Na rozluštění této záhady si budeme muset počkat do 6. listopadu, kdy nám Honda odtajní, co se za tajemným motocyklem ukrývá za model.

Vespa RED: pro budoucí generaci bez AIDS Hlavní obrázek k článku: Vespa RED: pro budoucí generaci bez AIDS

Italská Vespa je vůbec první motoristickou společností na světě, která se rozhodla svým výrobkem podpořit charitativní organizaci RED, kterou v roce 2006 společně založili zpěvák U2, Bono Vox a synovec bývalého amerického prezidenta Johna F. Kennedyho, Bobby Shriver. Jejich peníze míří do boje proti AIDS, ale také proti tuberkulóze a malárii.

Kawasaki chystá třetí motocykl s přeplňováním kompresorem Hlavní obrázek k článku: Kawasaki chystá třetí motocykl s přeplňováním kompresorem

Příběh o motocyklech vybavených technologií s přeplňováním u Kawasaki nekončí. Na jeho třetí díl se můžete těšit 7. listopadu 2017, kdy Kawasaki představí nový stroj. Že by třeba H2?

Jak zabezpečit motocykl přes zimu Hlavní obrázek k článku: Jak zabezpečit motocykl přes zimu

Nevlídné podzimní počasí je tady a motorkáři si dávají zimní pauzu. Zazimované stroje však lákají nenechavce, kteří jen za loňský rok napáchali krádežemi motorek škodu ve výši téměř 16 milionů korun. Jak svůj stroj nejen přes zimu co nejlépe zabezpečit.

Test Ducati Monster 797: mrštná příšerka Hlavní obrázek k článku: Test Ducati Monster 797: mrštná příšerka

Ducati Monster 797 je jasným příkladem, že i „příšera“ dokáže být krásnou. Pokud k tomu ještě navíc přidáte vzduchem chlazený motor s uhlazeným chodem a perfektně vyladěný podvozek, rázem tu před vámi stojí malá italská princezna.

Termíny motocyklových závodů sezóny 2017 Hlavní obrázek k článku: Termíny motocyklových závodů sezóny 2017

Připravili jsme pro vás tradičně kompletní termíny silničních závodů sezóny 2017, pěkně týden po týdnu, abyste si mohli naplánovat svou dovolenou a přitom nepřišli o závod, který jako fanoušci určitě nechcete zmeškat.


Login Přihlásit Registrace ›

Reklama